Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kopras/domains/koprasfoto.com/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 971
Fotograf ślubny, KoprasFoto Team,Aleksandra Kopras,Krzysztof Kopras,www.koprasfoto.com | Fotograf ślubny Konin, Poznań, Koło, Turek, Wielkopolska - Koprasfoto

O nas

A kim jesteśmy?

Jesteśmy małżeństwem... przyjaciółmi... mamą i tatą... kopalnią pomysłów... ciekawi świata i ludzi... w połowie pasjonatami motoryzacji a w drugiej połowie fanami kuchennych rewolucji... ale tylko własnej kuchni ;-)

a przede wszystkim jesteśmy profesjonalnym, świetnie zgranym fotograficznym teamem!

Wierzymy, że ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem w Waszym życiu. Czujemy się zaszcyceni za każdym razem, gdy pary młode powierzają nam udokumentowanie ich dnia ślubu. Fotografujemy Was i Waszych gości z najwyższym szacunkiem.

Skupiamy się na reporterskim stylu fotograficznym. Staramy się za każdym razem, udokumentować chwile pełne wzruszeń, łez, uśmiechu i radości tak, aby Wy i Wasi goście nie zauważali naszej obecności. Dzień ślubu przepełniony jest pięknem i i pewnego rodzaju magią, swoistym klimatem... Wierzymy, że to właśnie naszą pracą i obowiązkiem jest utrwalenie właśnie tych magicznych, pięknych i niepowtarzalnych momentów dnia i robimy to z nieskrywaną radością.

Nasza praca odróżnia nas na tle innych. Dbamy o jakość, szczegóły, profesjonalne podejście i miłą atmosferę ;-) Staramy się być na bieżąco z nowymi trendami w fotografii ślubnej i upodobaniami panien młodych.

Rozumiemy także, że każda para ma swój styl, sposób bycia i osobowość. Naszymi zdjęciami staramy się zobrazować tą indywidualność. Podsumowaniem są przepiękne zdjęcia i elegancki album ślubny.

Nasz cel to klasyczna i ponadczasowa fotografia w nowoczesnym i eleganckim stylu.

Ze sukcesem wykonujemy inny rodzaj fotografii, jaką jest fotografia biznesową. Można zobaczyć tu www.biznesprofoto.pl

Z przyjemnością zrealizujemy Wasze pomysły :-)

Pozdrawiamy Ola i Krzysztof