Kto?

Stworzymy dla Was niepowtarzalną pamiątkę, którą będziecie się cieszyć przez lata

Jesteśmy małżeństwem… przyjaciółmi… mamą i tatą… kopalnią pomysłów… ciekawi świata i ludzi… w połowie pasjonatami motoryzacji a w drugiej połowie fanami kuchennych rewolucji… ale tylko własnej kuchni! Lubimy oglądać filmy wieczorową porą, zwłaszcza zimą. Netflix, kocyk i ciepła herbata.

Jesteśmy też przede wszystkim profesjonalnym, świetnie zgranym fotograficznym teamem!

Nasza wizja

Jako fotograf ślubny, wierzymy, że ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem w Waszym życiu. Czujemy się zaszcyceni za każdym razem, gdy pary młode powierzają nam udokumentowanie ich dnia ślubu. Fotografujemy Was i Waszych gości z najwyższym szacunkiem. Skupiamy się na reporterskim stylu fotograficznym. Staramy się za każdym razem udokumentować chwile pełne wzruszeń, łez, uśmiechu i radości tak, aby Wy i Wasi goście nie zauważali naszej obecności. Dzień ślubu przepełniony jest pięknem i pewnego rodzaju magią, swoistym klimatem… Wierzymy, że to właśnie naszą pracą i obowiązkiem jest utrwalenie właśnie tych magicznych, pięknych i niepowtarzalnych momentów dnia i robimy to z nieskrywaną radością.

Dbamy o szczegóły

Są też takie momenty, gdzie to my przejmujemy inicjatywę, np. przy zdjęciu grupowym lub zdjęciach pozowanych z członkami Waszej rodziny. Wtedy staramy się, żeby każdy na zdjęciu wyglądał dobrze. Pomagamy wtedy ustawić sie do zdjęcia. Podobnie gdy wykonujemy Wasze portrety. Bo skąd Wy macie wiedzieć jak się ustawić, co zrobić z rękoma i gdzie jest najlepsze światło?

Trudno jednoznacznie opisać nasz styl. Jesteśmy tego dnia poprostu dla Was. Nasz cel to klasyczna i ponadczasowa fotografia w nowoczesnym i eleganckim stylu.

Nasza praca odróżnia nas na tle innych. Dbamy o jakość, szczegóły, profesjonalne podejście i miłą atmosferę. Staramy się być na bieżąco z nowymi trendami w fotografii ślubnej i upodobaniami panien młodych.

Rozumiemy także, że każda para ma swój styl, sposób bycia i osobowość. Naszymi zdjęciami staramy się zobrazować tą indywidualność. Podsumowaniem są przepiękne zdjęcia i elegancki album ślubny.

Z przyjemnością zrealizujemy Wasze pomysły! Jeśli macie chęć dowiedzieć się więcej o naszej pracy, to zapraszamy TU

Mieszkamy w Kramsku koło Konina ale pracujemy w całej Polsce i wszędzie tam gdzie nas zabierzecie

We both speak English.

Fotograf ślubny to też Artysta...

Wasz najlepszy fotograf ślubny Konin

Aleksandra i Krzysztof Kopras

P.S  Ze sukcesem zajmujemy się także fotografią biznesową dla firm www.biznesprofoto.pl