Dlaczego ważne jest, by na swój ślub wybrać duet fotograficzny? Fotograf ślubny poszukiwany…

Po kilku ostatnich rozmowach z Naszymi parami, doszliśmy do ciekawych wniosków i serdecznie Wam moi drodzy za to dziękujemy. Tak naprawdę, nie zastanawialiśmy się aż tak dogłębnie nad tym problemem i z chęcią podzielimy się z Wami naszymi przemyśleniami, ale do rzeczy …

Po pierwsze:

Myślimy, że każdy ślub powinien być fotografowany we dwójkę, fotograf i minimum asystent, który ma pojęcie o fotografii. Praca w pojedynkę jest bardzo ryzykowna i śmiemy twierdzić nieodpowiedzialna. Czy chcecie ryzykować w tak ważnym dla Was dniu?  Wyobraźcie sobie jeśli Wasz fotograf np.: na początku przygotowań skręci sobie kostkę, albo spadnie ze schodóww kościele? Czy będzie w stanie kontyunuować swoją pracę? i jak w takiej sytuacji będzie w stanie dokończyć Wasz ślub? Wiemy, że wielu fotografów pracuje w pojedynkę i co wtedy?

Po drugie:

Radzimy Wam, by podczas dokonywania wyboru i rozmowy z potencjalnym fotografem na Wasz ślub, zadać pytanie: w jaki sposób on zabezpieczy Waszą uroczystość? i nie chodzi tylko o zapasowy sprzęt, zabezpieczenie kart pamięci, ale co w sytuacji gdy coś się stanie Waszemu głównemu fotografowi? A jeżeli Wasz fotograf bierze asystenta to, czy on jest w stanie kontynuować jego pracę? czy jest tam tylko, by nosić jego torby ze sprzętem? Czy jest to wyszkolony fotograf? i czy moglibyście zobaczyć jego pracę i na jakim jest poziomie? Czy gdy będzie dodatkowy fotograf (drugi), cena będzie taka sama czy trzeba dopłacić? i Czy dodatkowy fotograf jest podczas waszego dnia z Wami w takim samym wymiarze godzinowym jak Wasz główny? czy tylko na części zlecenia? O, a może inaczej, czy w swojej umowie ma zawarty punkt, który mówi o tym, co następuje w takim przypadku? Czy rozmawiał z Wami o tym? Czy i w jaki sposób jest w stanie zapewnić Wam zastępstwo? Oczywiście, nie życzymy nikomu niczego złego, wypadki się zdarzają… ale czy warto ryzykować w tak ważnym dla Was dniu? Dzięki naszym parom, uświadomiliśmy sobie, że to jest jak grać w ruletkę, że jest całkiem spore prawdopodobieństwo, że coś może pójść nie tak. Przecież Wasz wspaniały dzień będzie baaaardzo intensywny, nieprawdaż? Zakładamy, że chcielibyście zabezpieczyć się jak tylko możecie! Oczywiście jeden fotograf, jeśli ma duże doświadczenie jest w stanie opowiedzieć poprzez swoje zdjęcia, fantastyczną historię Waszego dnia. Teraz pomyślcie, jak będzie wyglądała historia opowiedziana przez dwoje fotografów? i jak to będzie wyglądało w Waszym albumie (dwie pary oczu, dwa różne spojrzenia i bezpieczeństwo, że będzie to uwiecznione) to tylko część dodatkowych bonusów jakie dostaniecie wybierając duet. Czas na Waszą decyzję i tą pozostawiamy Wam, nasi drodzy!!!

A jak chcecie poznać opinie o nas i co nasze pary młode mówią, to zapraszamy TU

Po trzecie:

Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że inwestujecie w Wasze pięknie uwiecznione wspomnienia i w dwójkę profesjonalnych, wyszkolonych, fotografów na Wasz niepowtarzalny ślub. Jest to większe bezpieczeństwo, jak również pełniej opowiedziana historia waszego dnia!!

Nasze historie ślubne

75 / 100