78 / 100

Ślub w stylu rustykalnym i wesele w Kapitańskiej

 

Michalina i Marcel, na swój ślub i wesele, wybrali piękną, ciepłą, październikową sobotę 😉 Przygotowania ślubne przebiegały w wyśmienitych humorach. Msza ślubna w kościele w Kole prowadzona przez przesymapatycznego księdza, który do złudzenia przypominał Roberta Górskiego z „Ucha Prezesa”.  Ogólnie było wesoło!

Później pojechaliśmy do sali, restauracji „Kapitańska” koło Kramska. Fantastyczna sala w stylu rustykalnym na wesele. Nie jeden fotograf ślubny na ten widok rwał by sobie włosy z głowy. Dla mało doświadczonych jest to baaardzo truna sala do fotografowania, a to dlatego, że w środku jest cała drewniana, ma swój klimat. Michalina przyozdobiła ją girlandami ze światełek, co nadało tej sali trochę blasku. Po przepysznym obiedzie, wykonaliśmy zdjęcie grupowe przed salą. Jest tam kilka stopni i taras, które można wykorzystać. No i później zaczęło sie szaleństwo! Młodzi nie schodzili z parkietu. To był naprawdę udany dzień! Na dowód tego, możecie zobaczyć uśmiech Michaliny, który nie znikał przez cały dzień! Każdy fotograf ślubny, życzyłby sobie, tak pozytywnie zakręconej pary młodej!

Sesja plenerowa w Gołuchowie – fotograf ślubny

Na plener ślubny wybraliśmy się do Gołuchowa koło Kalisza. Nie ukrywamy, że bywamy tam często, ale zawsze staramy się, żeby zdjęcia były niepowtarzalne. Zamek w Gołuchowie i park to ogromna przestrzeń i za kazdym razem znajdujemy coś nowego. Tam jest pieknie o każdej porze roku. Jest też opcja fotografowania na dziedzińcu Zamku. Inne nasze zdjęcia z Gołuchowa znajdziecie też TU

Z Michaliną i Marcelem zrobiliśmy sobie mały spacer. Oni czuli się jak ryba w wodzie! Dzięki ich uśmiechom, zaangażowaniu i energii powstały piękne zdjęcia plenerowe. Świetna, jesienna aura dodała kolorytu. Światło też było doskonałe!

Wesele odbyło się w restauracji Kapitańska, koło Kramska, a super zabawę i świetny nastrój dbał DJ Paster

Dekorację, a dokładnie Fantastyczne sukulenty, jako prezenty dla gości i winietki – Sukulenty na wesele

Sesja ślubna, plenerowa odbyła się w pzepięknym parku, obok zamku w Gołuchwie, koło Kalisza.

Jak podobają Ci się zdjęcia, to prosimy, zostaw troszkę internetowej miłości, w postaci komentarza, polubienia, udostępnienia 🙂 buziaki