69 / 100

W końcu możemy powiedzieć, że praktycznie zakończyliśmy sezon ślubny 2019. Zimą fotograf ślubny odpoczywa, ale tylko pozornie… Teraz możemy zabrać się za blogowanie! Nareszcie nasza strona odżyje 😉 A do pokazania mamy całkiem sporo!

Zaczynam więc od ślubu i wesela Ewy i Konrada, który był absolutnym sztosem!

Już na spotkaniu z nimi, wiedzieliśmy, że ich dzień będzie wyjątkowy, a to za sprawą ich pozytywnej energii, którą zarażali wszystkich dookoła.

Dzień wesela był upalny. Gorączka dawała się we znaki wszystkim, odbierając siły, z wyjątkiem Ewy i Konrada. Oni byli tak naładowani energią, że żaden upał nie był im straszny. Absolutnie to widać na każdym zdjęciu. Uśmiech, radość, wzruszenie, emocje! to było to! Parada motocykli, uśmiechnięte druchenki, uśmiechnięta Panna Młoda… Potem impreza w sali weselnej Eden w Turku, którą rozkręcił zespół Bravo, a na parkiecie w roli gościa DJ Marek Górski!

Selekcja zdjęć do tego wpisu była baaardzo dla nas trudna. A to dlatego, że najchętnniej pokazalibyśmy dwa razy tyle zdjęć, a nawet trzy razy! Pozwoliliśmy sobie podzielić prezentację ich zdjęć na dwa razy. Teraz przed Wami zdjęcia z dnia ślubu, a już niebawem pokażemy zdjęcia z ich sesji plenerowej, w sumie to dwóch sesji… no tak wyszło, bo jak pojechaliśmy na sesję plenerową, do pałacu w Mojej Woli, to zastał nas deszcz… a zdjęcia koniecznie musiały być ze słońcem. No więc pojechaliśmy innego dnia, na godzinkę do pobliskiego lasu… ale o tym w kolejnej odsłonie  już niedługo.

A tym czasem zapraszamy do obejrzenia reportażu z dnia ślubu tej wyjątkowej Pary Młodej!

Videofilmowanie FX Art

Barman Lime Bar

Dekoracje Para Młoda